В рамках реалізації елементів дуальної освіти відвідано Тернопільську філію Інституту експертизи сортів рослин

28 жовтня 2022 року здобувачі освітньо-професійної програми «Екологічна безпека та охорона навколишнього середовища» відвідали Тернопільську філію Інституту експертизи сортів рослин у селі Плотича Тернопільського району в рамках реалізації елементів дуальної освіти  та тренінгу з курсу «Агроекологія». Ознайомилися з особливостями проведення комплексу польових і лабораторних досліджень з кваліфікаційної експертизи сортів рослин та ділянкового і лабораторного сортового контролю насіння і садивного матеріалу. Професор кафедри екології та охорони здоровя Кривохижа Є. М. проінформував про технології екологічної експертизи сортів сільськогосподарських культур. Студенти отримали цінний практичний досвід, що підвищує їх рівень знань з екології та може бути використаний при підготовці комплексних практичних завдань та написання курсових  робіт.