World Cleanup Day

Навчально-науковий інститут інновацій, природокористування та інфраструктури Західноукраїнський національний університет, у співпраці з громадською організацією Let’s do it, Ukraine  та координатором локації Oleksandr Bondar сьогодні долучилися до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з 70 мільйонами учасників у 191 країні світу. Здобувачі вищої освіти та викладачі кафедри екології та охорони здоровʼя Західноукраїнського національного університету активно прийняли участь у прибиранні значної частини регіонального ландшафтного парку «Загребелля». Основною метою цього заходу є формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього. Ми щиро вдячні організаторам за цю нагоду.

13 вересня 2023 року