Кафедра екології та охорони здоров‘я Західноукраїнського національного університету співпрацюватиме з Вармінсько-Мазурським університетом та Батумським державним університетом імені Шота Руставелі!

Попереду – спільні проекти у галузі адаптації до кліматичних змін, сталого розвитку, збереження біорізноманіття, циклічної економіки, впровадження технологій очистки водних об’єктів та стоків, переробки й утилізації відходів, моніторинг забруднення води, повітря і ґрунтів.

Наші студенти матимуть можливість практикуватися у створенні міжуніверситетських практик та реалізовувати екологічні проекти.

Переконані – це стане стартом спільної плідної наукової та практичної діяльності!