Екоактивізм та корисні звички в побуті та в житті

Завдяки підтримці «Екологічна нація» і вкладу наших доцентів  Олександр Бондар, Оксана Ярема, Олена Чернишенко, директора Богдан Бондар, вчителів Ірина Нагорна, Світлана Бойчук та волонтерки  #екодіти Надії Качуровської у період з вересня по грудень 2023 року вдалося провести п’ять екоуроків в рамках проєкту #Екодіти. Їх прослухали близько 100 школярів. Тема наших уроків – «Екоактивізм та корисні звички в побуті та в житті». Під час цих заходів ми ознайомили учнів із важливими принципами екології, але й сприяли формуванню усвідомленого ставлення до природи та розвивали відповідальність за власні дії. Разом ми сприяємо формуванню екологічно освіченої молоді. Ми вдячні ЗСУ за можливість спільно навчати молоде покоління бережно ставитися до довкілля 🇺🇦.