Екогра в Тернопільському НВК «Школа-ліцей 6 ім. Н. Яремчука»

11 грудня 2023 року доценти Кафедра екології та охорони здоров’я ЗУНУ Олександр Бондар, Олена Чернишенко, Оксана Ярема відвідали ТНВК «Школа-ліцей 6 ім. Н. Яремчука», де провели екоурок на тему екоактивізму та корисних звичок для суспільства. Школярі ознайомилися з поняттям екоактивізму та важливими принципами для збереження довкілля, переглянули відеоролики про екоактивізм, сортування та переробку відходів, а також вплив змін клімату. Завершили урок екогрою «Водний відбиток», де школярі отримали масу нових вражень щодо важливості водоспоживання та його впливу на навколишнє середовище. Цей захід не лише розважив учнів, але й надав можливість усвідомити, як кожен може зменшити свій водний відбиток у повсякденному житті. Такі інтерактивні уроки відіграють важливу роль у формуванні екологічної свідомості та відповідальності серед молодого покоління.

Дякуємо ЗСУ за можливість навчати школярів дбайливому ставленню до довкілля 🇺🇦