Практичні заняття на базі Національного природного парку «Кременецькі гори» і Кременецького ботанічного саду
TAGS: ЕкологіяПригодиУПриродіПрирода

Сьогодні викладачі кафедра екології та охорони здоров’я   ЗУНУ, Інституту інновацій, природокористування та інфраструктури Західноукраїнський національний університет та здобувачі вищої освіти спеціальності 101 «Екологія», відвідали Національний природний парк «Кременецькі гори» і Кременецький ботанічний сад в рамках навчальних дисциплін «Охорона природи та заповідна справа» і «Екологічна біоіндикація», а також відібрали проби води на річці Іква.

Вони ознайомилися зі структурою цих двох об’єктів природно-заповідного фонду та особливостями збереження червонокнижних видів. Студенти і викладачі також відвідали екологічну стежку на території НПП «Кременецькі гори» і ознайомилися з колекцією видів рослин на території Кременецького ботанічного саду.

Після цього відвідали Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Шевченка та обговорили умови співпраці.

Ми щиро вдячні колегам цю унікальну можливість поглибити знання студентів про природу та збереження довкілля. 🌿🌳🌼 #Екологія #Природа #ПригодиУПрироді