Свято «Осіння симфонія природи» для студентів екологів і агрономів

У бібліотеці ім. Л. Каніщенка Західноукраїнського національного університету відбулося свято «Осіння симфонія природи» для студентів екологів і агрономів та їх викладачів.

На свято завітали завідувач кафедри агробіотехнологій Антін Шувар, доцент кафедри агробіотехнологій Олена Чернишенко та доценти кафедри екології та охорони здоров’я Василь Файфура, Оксана Ярема, Олександр Бондар. Із вітальним словом звернувся директор бібліотеки ім. Л. Каніщенка Казимир Возьний, який побажав отримати хороший настрій, позитивні емоції та продуктивний результат від проведеного заходу.

Гра «Keep cool» – це популярна настільна гра, розроблена ученими Потсдамського інституту з досліджень кліматичних змін. Вона активно використовується європейськими університетами, школами та громадськими організаціями як засіб для підвищення рівня обізнаності з екологічних та кліматичних проблем.