Відбулося засідання студентського наукового гуртка «Гармонія з природою»

На засіданні студентського наукового гуртка «Гармонія з природою» 2 лютого 2023 цього року учасники вивчали влив різних типів погоди на психофізіологічні функції людини. Старший викладач Оксана Ярема як керівник курсу «Медична екологія» ознайомила студентів з типами геліометеотропних реакцій, в т. ч. таких як головний біль, втома, больові відчуття, фантомні болі та метеотропними синдромами. Студентка Діана Форись  зауважила, що існують неспецифічні симптоми метеотропних реакцій: слабкість, емоційна нестійкість, роздратованість, порушення сну, підвищена пітливість, розсіюваність, зниження уваги, швидка втомлюваність. Отримані знання можуть бути використані студентами для оволодіння методикою планування заходів попереднього характеру та складання плану профілактичних заходів, спрямованих на запобігання виникнення геліометеотропних реакцій та погодозумовлених хронічних захворювань.